Kosmetika Praha Šarm

Kosmetika Šarm
Nám na Vašem vzhledu záleží

Naše schopnosti

Naše schopnost je v porozumění a
naslouchání požadavků klienta na
jeho představách o výsledku.

Naším cílem je Vaše spokojenost!

Několik málo slov o nás

O kosmetické studiu Šarm Praha
Ve studiu Šarm na Vás čeká magická atmosféra, klid, relaxace, čistota, krása a příjemné vůně. Chceme Vám nabídnout útočiště v momentálním uspěchaném světě. U nás Vám čas bude plynout jiným tempem. Zažijete pocit jedinečnosti a především luxusní péče. Postará se o Vás odborný personál, který Vám nabídne nejen špičkové a profesionální služby při samotném ošetření, ale také poradenství, pomoc a porozumění Vašim potřebám.

Nabídka služeb našeho studia je velmi rozmanitá,především jde ruku v ruce s moderními trendy a požadavky, což již ocenilo přes sto našich zákazníků. Nabízíme Vám péči o tělo, ruce, obličej i o vaše vlasy. Naleznete u nás masáže, zábaly, hubnoucí procedury, detoxikační kůry, ošetření pleti, kadeřnictví, manikúru a další.

Zakladatelka kosmetického studia Šarm Praha
Studio ŠARM založila paní Bc. Inna Lukiyenko, která má dlouholetou kosmetickou praxi. Již v roce 1988 paní Inna Lukiyenko absolvovala bakalářský stupeň zdravotnické školy. Po úspěšném ukončení studia pracovala několik let na klinice Estetické medicíny. Poté, během 3leté praxe úspěšně absolvovala roční kurz kosmetiky a masáže.

Za zmínku též stojí její zkušenosti v salónech krásy i lázeňských salónech, kde získala nejen zkušenosti, ale také důvěru lidí a důvěru v to, co dělá. Motivací jejího dlouholetého studia krásy a kosmetiky byla po celou dobu chuť darovat krásu. Paní Lukiyenko vnáší do salonu přátelskou atmosféru a předává svým zaměstnancům své dlouholeté zkušenosti, za což si jí všichni velmi váží.

Novinky:

Kosmetické studio je Vám blíže: Kosmetické studio Šarm se přestěhovalo do zcela nových prostor na Praze 10, Strašnice.

Certifikáty: