Kosmetické studio Šarm Praha

Kosmetika Šarm
Nám na Vašem vzhledu záleží

Kosmetika

Kosmetika studio Šarm
V našem kosmetické studiu Šarm se o Vás postarají velmi zkušené kosmetičky a poskytnou Vám celou řadu kosmetických služen.

Více

Péče o Tělo

tělo studio Šarm Naše odbornice Vám dokáží poradit a jak spolehlivě odstanit nesouladné křivky na Vašem těle. Možností je mnoho.

Více

Make-Up

Make-up studio Šarm Další kategorií služeb, kterou naše kosmetické studio Šarm provádí jsou pernametní Make Upy trend dnešní doby.

Více

Peeling

peeling kosmetické studio Šarm A aby byla Vaše pokožka dokonalá a zdrává poskytujeme naším klientům celou škálu peelingů a různých zábalů.

Více

Radiofrekvence

Kosmetika studio Šarm

 

Více

Masáže - zábaly

Make-up studio Šarm

 

Více

O našich službách

Kosmetický salon Šarm na Praze 10

Milý dámy! S čím zápasíme? S časem?Ale čas je nezdolatelný. Vítězem bude ten, kdo se dokáže nad časem povznést a užít si ho! A já se s Vámi ráda podělím s vlastnimi zkušenostmia triky, jak na to. Každá žena, která využívá kosmetické služby má své vlastní důvody, co ji přivádí k nám.

Kosmetické salo Šarm je nejlepším specialistou na komplexní neinvazivní zíkroky a ošetření v České republice. Zkrášlujeme a formujeme Vaše tělo a pleť bez bolesti, bez skalpelu, bez jizev a bez následků. Náš zdravotnický personál pracuje s nejmodernější přístrojovou certifikovanou technikou, testovanou klinickými studiemi.

Více informací