Kosmetika Praha Šarm

Kosmetika Praha Šarm Nám na Vašem vzhledu záleží

Pernametní Make-UP

Jestliže chcete vypadat dobře, ale přitom přirozeně, máte nedostatek času nebo Vás líčení zatěžuje, můžete tento problém vyřešit permanentním make-upem. Permanentní make-up je metoda, při které se do horní vrstvy pokožky vpravují přírodní barviva a tím se dosahuje požadovaného zvýraznění nebo i vymodelování dané partie obličeje. Permanentním make-upem lze upravit např. velikost obočí, zvýraznit oční linku nebo rty, ale také vyrovnat jejich asymetrii.

CO JE TO PERNAMETNÍ MAKE-UP?

Permanentní make-up je povrchová mikropigmentace kůže, jejíž působení je časově omezeno na dobu 1 – 3 let. Účinek tedy nezůstává po celý život, jako tomu je např. při tetování. Může tak pružně reagovat na změny v obličeji i trendy v líčení a dodat vám jistotu, že v každé situaci vypadáte co nejlépe.

Pernamentní Make-Up
PERNAMENTNÍ MAKE-UP DĚLÍME NA:

zkrášlovací – používá se na obočí, horní i dolní linky, kontury rtů s probarvením, znaménka krásy
lékařský – užívá se na pooperační jizvy, poúrazové jizvy, popáleniny, vitiligo, alopecie, nastřelování náušnic

POSTUP PŘI ZÁKROKU:

Aplikace permanentního make-upu je dvojfázový proces. Nejdříve za tři týdny po první části zákroku lze posoudit odstín a intenzitu barvy. V rozmezí 3 – 5 týdnů následuje druhá návštěva, tzv. doplnění, při níž jsou korigovány drobné nesrovnalosti.

Kdo je vhodným kandidátem

Ideální věk pro mikropigmentaci / permanentní make-up je 17 – 90 let. Permanentní make-up je vhodný pro každého, kdo chce podtrhnout své každodenní líčení, Jako podklad pro líčení, nikoliv náhrada za denní či dokonce večerní líčení, vás neomezí v používání vašich oblíbených líčidel (např. u kontury a probarvení rtů můžete používat vaši oblíbenou rtěnku), zatímco u sportovních či jiných aktivit budete mít jistotu, že vaše rty vypadají svěže a upraveně.

Nevhodný je permanentní make-up např. pro osoby užívající léky na snížení krvácivosti (Heparin, Warfarin), užívající psychofarmaka, antibiotika nebo při silné cukrovce.

Ceník

 

Několik málo slov o nás

O kosmetické studiu Šarm Praha
Ve studiu Šarm na Vás čeká magická atmosféra, klid, relaxace, čistota, krása a příjemné vůně. Chceme Vám nabídnout útočiště v

 

Novinky:

Kosmetické studio je Vám blíže: Kosmetické studi Šarm se přestěhovalo zcela do nových prostor přímo v centru Prahy! Nová adresa studia je Opletalova 30, Praha 1 (cca 200 m od Václavského Náměstí)