Kosmetika Praha Šarm

Kosmetika Praha Šarm Nám na Vašem vzhledu záleží

Chemický peeling - kosmetické studio Šarm

Chemický peeling

Chemický peeling je neinvazivní metoda, která se požívá k projasnění, pročištění a omlazení pleti, vyhlazení jemných vrásek a k redukci rozšířených pórů, k regeneraci pokožky poškozené sluncem. Chemický peeling je nedílnou součástí komplexní léčby akné, pozitivně působí na mastnou pokožku.

CO JE TO CHEMICKÝ PEELING?

- Chemický peeling je neinvazivní metoda, která se požívá k projasnění, pročištění a omlazení pleti, vyhlazení jemných vrásek a k redukci rozšířených pórů, k regeneraci pokožky poškozené sluncem.
- Chemický peeling je nedílnou součástí komplexní léčby akné, pozitivně působí na mastnou pokožku.
- Chemický peeling je rychlý a účinný postup používaný k omlazení a regeneraci pokožky a jako součást léčby akné obličeje, krku a dekoltu, ale také na hřbetu rukou a zad chemickou cestou
- Chemický peeling je vhodný pro všechny, kteří očekávají rychlé zlepšení vzhledu pleti, zjemnění vrásek a pleti poškozené sluncem
- Chemický peeling je preventivní léčebná metoda

Chemický peeling ošetření

JAK PROBÍHÁ CHEMICKÝ PEELING?

Aplikace trvá cca 10-15 minut a používá se při něm peelingová směs různých chemických látek, nejčastěji ovocných kyselin různé koncetrace 15%, 40% a 70%. Při ošetření chemickým peelingem lékař nanese směs pomocí štetečku na obličej – samotná regenerace pleti je pozorovatelná bezprostředně po zákroku.

V závislosti na hloubce narušení pleti a podle zvolené koncentrace a délky působení dělíme chemický peeling na:

  • 1) povrchový
  • 2) středně hluboký
  • 3) hluboký

Používaný prostředek pro chemický peeling:  SynCare

Působením účinné látky dojde nejprve k rozvolnění povrchové vrstvy kůže, která se následně začne olupovat a obnovovat. Tím je dosaženo mladistvějšího a svěžejšího vzhledu. Ošetření je provedeno rovnoměrným nanesením aktivní látky na pokožku. Po několika minutách působení je látka neutralizována a odstraněna. Ošetření chemickým peelingem se obvykle provádí v několika sezeních, přibližně 4x - 6x v závislosti na typu úpkožky a poškození pokožky. Lze je také kombinovat s jinými metodami, jako je například laserová gelová maska, biostimulační laser, nebo Omnilux.

Po dobu ošetření chemickým peelingem je nezbytné se vyvarovat slunečnímu záření a užívat krémy s vysokým ochranným faktorem.

Ceník

 

 
 
 
 
Chemický peeling kosmetické studio Šarm
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Syn Care ošetření pleti

Několik málo slov o nás

O kosmetické studiu Šarm Praha

Studio Šarm je nejlepším specialistou na komplexní neinvazivní zákroky a ošetření v České republice. Zkrášlujeme a formujeme vaše tělo a pleť bez bolesti, bez skalpelu, bez jizev a bez následků. Náš zdravotnický personál pracuje s nejmodernější přístrojovou certifikovanou technikou, testovanou klinickými studiemi.

 

Novinky:

Kosmetické studio je Vám blíže: Kosmetické studi Šarm se přestěhovalo zcela do nových prostor přímo v centru Prahy! Nová adresa studia je Opletalova 30, Praha 1 (cca 200 m od Václavského Náměstí)