Kosmetika Praha Šarm

Kosmetika Praha Šarm Nám na Vašem vzhledu záleží

Kosmetika - kosmetické studio Šarm

Luxusní kolagenové ošetření proti vráskám

Vhodné pro pleť namáhanou venkovními vlivy počasí a pro zralou pleť 40 a více.
Pro pleť namáhanou venkovními vlivy počasí a pro zralou pleť 40+Povrchové čištění, hloubkové čištění pomocí čistícího pudru a toniku (Ph 5,4), jemný mechanický peeling, vakuová masáž, prohřivaci modelažni maska, serum, ampulkový koncentrát – Repair fluid. Závěrečné upravení – vysoce účinné sérum z projasňujícím účinkem. Luxusní oční maska. Podle přani úprava obočí.

Ošetření problematické (mastné a aknózní) pleti

Jedná se o speciální ošetření pleti, s účinnou látkou. Povrchové čištění pomocí hydrofilního oleje.
Povrchové čištění pomocí hydrofilnýho oleje, pěstící emulze s Aloe-Vera na hloubkové čištění, peeling, dezinfekce pletí D’Arsonvalem, Jacquetova masáž a mikromasáž očního okoli, hluboko čisticí maska na ucpané póry s kaolinem. Závěrečné upravení – krém na regulaci mazu.

Ošetření citlivé a smíšené pleti

pomocí emluze s makadonovým olejem a jemným kokosovým peelingem. Hloubkové čištění gelem k regulaci mazových žláz.

Povrchove čištění pomoci emulze z makadonovým olejem, jemný kokosový peeling, hloubkové čištění gelem k regulaci masových žláz, čištění ultrazvukem, masáž očního okoli a obličeje (ruční), maska z kvasnic a s čajovníkovým olejem k normalizaci žláz, zklidňujicí krém s vitaminem E.

A dále nabizime při poruchách pigmentace, rozšiřeních žilkách, skvrnách – extra ošetření na zmirňováni pigmentovaných skvrn s UV filtrem. (Podle zavažností problému).

Ošetření pánské pleti

namáhané holením, obsahující minerály, stopové prvky ke zklidnění, zvýšení hydratace a regeneraci pleti. Správně zvolenými přípravky a pravidelnou péčí, může i pánská pleť být pěstěná a zdravá.

Ošetření suché a ochablé pleti – Intenzivní hydratace

S hydratační maskou. Toto ošetření je určeno pro dehydratovanou pleť. Je zde použita speciální plastická hydratační maska, která je složena z mořských polysacharidů a aktivní hydratační látky: před tím, odličeni, povrchove čištění pomoci změkčovadla, hluboke čištěni pomoci ultrazvuku, masáž a s gelova maska O2 – projasní pleť, zesvětluje pigmentové skvrny a k tomu Hydratační ošetření pleti s kolagenovou oční maskou.

Mikrodermabraze

Metodika je vcelku velmi jednoduchá. Zatímco výsledky jsou opravdu překvapivé. Zjednodušeně jde o kombinaci velmi jemného mechanického obrušování pomocí diaman- tových koncovek za současného působení vakua, které má detoxikační a liftingový efekt.

 Jak funguje mikrodermabraze?
Diamantové koncovky odstraňují
velmi jemně a šetrně mikrovrstvičky odumřelých buněk vrchní vrstvy pokožky - epidermis. Tím podporují zvýšenou buněčnou obnovu, oživují a regenerují povrch pokožky. V neposlední řadě výrazně zkvalitňují průchodnost kůže pro další aplikované vyživující či léčebné lokální prostředky.

Hlavní účinky mikrodermabraze
* vysoce efektivní ošetření vrásek, zjemnění mimických vrásek
* vylepšení vzhledu jizviček po akné, pooperačních jizev a strií
* redukce pigmentových a stařeckých skvrn, barevné sjednocení pleti
* ošetření unavené pleti, regenerace a omlazení
* ošetření mastné pleti, zatažení pórů
* zabránění či zmenšení celulitidy a strií
* přípravné ošetření před laserovou a IPL terapií a podkožní injekce do vrásek
* přípravné ošetření před použitím permanentního make-upu

Profesionální kaviárové ošetření

Profesionální ošetření s výživnými a regeneračními účinky. Intenzivní profesionální ošetření pleti proti tvorbě vrásek s kaviárem, retinolem a vitaminem C.Kaviár – retinol – vitamin C

Co kaviár obsahuje?
Kaviár je už po staletí vyhlášenou lahůtkou gurmánů, ale je díky svým jedinečným a nenahraditelným ingediencím využíván jako zkrášlovací prostředek v kosmetice.

Kaviár předává pleti ty nejvzácnější látky. Doslova Vám napěchuje pleť vitamíny, proteiny a aminokyselinami. Ty odpovídají za správnou funkci metabolismu v kožních buňkách. Uplatňuje se při ochabování pokožky, neboť prvky jako je draslík, sodík, hořčík, fosfor, spolu s vitamíny A a D likvidují vrásky, rozjasňují, hydratují a regenerují pleť.

Kosmetické přípravky s kaviárem se vyrábí extrahováním pouze tzv. živného váčku z jeseteřích jiker, proto kosmetika s kaviárem není cítit po rybách. Substance obsahuje fosfolipidy, které jsou velmi důležité pro zvlhčení a zvláčnění pleti.

Hluboká prevence stárnutí pleti

Nová procedura od května: Hluboká prevence stárnutí pleti obličeje,krku a dekoltu. Laserovy lifting. Delka procedury:-70-90 minut. Opákování 2-3 krát do roka intervalech 7 dní.

Ceník

 

 
 
 
 
Kolagenové vyšetření pleti
 
 
 
Ošetření problematické pleti
Ošetření smíšené a citlivé pleti
 
 
 
 
 
Ošetření pánské pleti

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Několik málo slov o nás

O kosmetické studiu Šarm Praha

Studio Šarm je nejlepším specialistou na komplexní neinvazivní zákroky a ošetření v České republice. Zkrášlujeme a formujeme vaše tělo a pleť bez bolesti, bez skalpelu, bez jizev a bez následků. Náš zdravotnický personál pracuje s nejmodernější přístrojovou certifikovanou technikou, testovanou klinickými studiemi.

 

Novinky:

Kosmetické studio je Vám blíže: Kosmetické studi Šarm se přestěhovalo zcela do nových prostor přímo v centru Prahy! Nová adresa studia je Opletalova 30, Praha 1 (cca 200 m od Václavského Náměstí)