Kosmetika Praha Šarm

Kosmetika Praha Šarm Nám na Vašem vzhledu záleží

Kavitace

  1. BEZBOLESTNÁ - Liposukce 3. generace - kavitace je bezbolestná liposukce, umožňující rychlé a efektivní modelování problematických partií. Kavitace je neinvazivní liposukce – tedy nevyžaduje žádný násilný zásah v podobě operace, řezání či jizev.
  2. SKUTEČNÁ - Liposukci 3. generace - kavitace je nejmodernější ultrazvuková kavitace, díky které bude výsledný efekt na vaší siluetě měřitelný a patrný už po jednom ošetření. 
  3. BEZPEČNÁ - Liposukce 3. generace - kavitace je bezpečná a bezbolestná liposukce. Dochází k přesnému zacílení na problematickou oblast a k redukci lokalizované tukové oblasti bez vedlejších efektů. Tělo samo postupně tuk odbourává a tak je tato metoda zároveň šetrná k vašemu organizmu.
  4. ČASOVĚ NENÁROČNÁ - Liposukce 3. generace neboli kavitace trvá 40 minut a není potřeba žádná doba na zotavení.
BEZ OMEZENÍ - Ultrazvukové kavitace mohou využít jak ženy tak i muži a to na většinu problémových partií – ať jde o bříško, stehna, zadeček, boky, záda, paže, lýtka nebo kolena.

Kavitace kosmetické studio Šarm Praha

Kavitace ve studiu ŠARM  nabízí neinvazivní liposukce, to znamená bez jakéhokoliv operativního zásahu do těla, bezbolestnou, bezpečnou a rychlou alternativu k liposukčním procedurám. Břicho, stehna, hýždě, boky, záda, lýtka, kolena či předloktí mohou být konturovány bez anestezie, bez jizev a bez období nutného na zotavení. Klienti po zákroku kavitace mohou okamžitě pokračovat ve svém každodenním životě. Není zde žádná léčba, bolest, vedlejší účinky nebo nepohodlí a pokožka zůstává naprosto nedotčena, naopak vaše pokožka bude zpevněná a krásně tonizováná!
Ceník

Lymfodrenáž

Lymfatická masáž (lymfodrenáž) aktivuje tok lymfy v lymfatickém systému. Léčí celulitidu, otékání kotníků po nadměrné zátěži dolních končetin, otoky v břiše často přisuzované otylosti, lipedém, syndrom karpálního tunelu. Diabetická angiopatie, sklon k infekčním nemocem z oslabení imunitního systému, migrény , bolesti hlavy a jejich prevence, úponové bolesti, otoky, napětí, křeče končetin, porucha látkové výměny v kloubech – artróza, dna, křečové žíly, pomáhá relaxovat, regenerovat, detoxikovat tělo, odvodňovat a zeštíhlovat. V neposlední řadě zlepšuje pleť!
Lymfatická masáž 
odvádí zplodiny – toxické látky z metabolismu, je velmi důležitá z hlediska zdravotního a samozřejmě i z hlediska kosmetického při tvarování postavy a odbourávání přebytečného tuku.
 
Lymfatická masáž
 
je důležitá i z hlediska prevence křečových žil a otoků, odstraňuje pocity těžkých nohou např. při namáhavém zaměstnání na dolní končetiny, tak i u sportovců.
 
odvádí zplodiny – toxické látky z metabolismu, je velmi důležitá z hlediska zdravotního a samozřejmě i z hlediska kosmetického při tvarování postavy a odbourávání přebytečného tuku.
lymfodrenáž kosmetické studio Šarm Praha

Ceník

 

 

 

Několik málo slov o nás

O kosmetické studiu Šarm Praha
Ve studiu Šarm na Vás čeká magická atmosféra, klid, relaxace, čistota, krása a příjemné vůně. Chceme Vám nabídnout útočiště v

 

Novinky:

Kosmetické studio je Vám blíže: Kosmetické studi Šarm se přestěhovalo zcela do nových prostor přímo v centru Prahy! Nová adresa studia je Opletalova 30, Praha 1 (cca 200 m od Václavského Náměstí)